Entries

Women 10km

471Selma Hoppe AdolfzènHultsfreds simsällskapCivilingenjör i kemisk biologi
475JuleHamburg/German Urban and regional planning
483Greta NilssonHallsbergMED
484Elin HäggLinköpingCivilingenjör Medicinsk teknik
488Hanna CarleklevLinköpingFysioterapeut
490Roksana RotterAugsburgScience for Sustainable Development
491Lisa josefssonLinköpinh Teknisk biologi
500Klara Jarebjörk TapperStockholmIndustriell Ekonomi
508Gerda GergelyHungarianInternational relations
535Emma HolmqvistLäxmästeriet 19/20Lärare
537Julia Caron OlssonDIF IF KF Miljövetenskap
538Maja Welander OK Djerf Civilingenjör teknisk biologi
540MirandaStockholmLäkare
548Luna Manuela de los RiosRunacademyLinköping Universitet, Campus Valla
551Evelina KnutssonOdensbackenFysioterapeut
552SaraStockholmCivilekonom
553Frida AltebyLinköping Civilingenjör teknisk biologi
554Sandra DahlingStockholmLäkare
556Jenny Berner Eriksson Uppsala Human Resources
559Elin CorebackLinköpingPsykologprogrammet
566Ellen AugustssonLinköping Psykologprogrammet
568Stina ErikssonJönköpings OKLäkarprogrammet
571Ana Paula CamargoBrasilienJobbar
572Sofia WelinSkövdePsykologprogrammet
573NadjaLundLäkarprogrammet
580Erika JönssonHelsingborgCivilingenjör Teknisk Biologi
581Sofia KlintLundCivilingenjör i Teknisk Biologi
583Malin LindgrenBorlängeTeknisk biologi civilingenjör
585Elsa UlinStockholmCivilekonom
589Frida WidholmNackaCivilekonom
592Cecilia UlvsbäckKarlskrona Civilingenjör teknisk biologi
595MadeleineSöderköpingPsykolog
596Lisa Svensson LinköpingPsykologprogrammet
597Pernillaekeröekonomi

Women 5km

1Elise HenrikssonÄlmhultFysioterapeutprogrammet
6Stina ErikssonLiTHe VilseLäkare
10Ellen BäckarslöfLinköpingSjuksköterskeprogrammet
12Wilma HolménMölndals AIKCivilingenjör i design och produktutveckling
13Tove MontalvoGöteborgLäkarprogrammet
19Maja PorleVäxjöLäkarprogrammet
25Zahraa Redha Linköping Kemisk biologi
28Emma Bengtsson Årsunda IFLäkarprogrammet
30Lisa Bernheim Stockholm Kognitionsvetenskap
34Maja MoLinköpingLäkarprogrammet
35Emma BeskowFalkenbergs OKY
38Emelie ErikssonSäterEkonomikandidat
39Matilda HelanderTäbyCivilingenjör Medicinsk Teknik
40Paulina Jägstedt Halmstad OKCivilingenjör DPU
46Louise RaneviP7 SKIFLäkarprogrammet
47Elsa AnderssonStockholmKognitionsvetenskap
51Johanna UlrichsStockholmKognitionsvetenskap
55Naomi MichalskiLinköping---
59Lina Kromner Söderköping Läkarprogrammet
60Ellen BennetStockholm Civilingenjör i Medicinsk teknik
63Linnea BerglundStockholmLäkare
64Ella ForsbergStockholmSocionom
67Amanda Barasciutti Linköping Läkarprogrammet
69Louise KindbergSollentuna Läkarprogrammet
70Amanda CleréusSpårvägens FKHR
75Agnes Andersson HelsingborgFysioterapeutprogrammet
76Carolina ClaessonStockholmKognitionsvetenskap
78Micaela AnderssonLinköpingBiologi, kandidat
82Johanna GuståsLinköpingLäkarprogrammet
84Emma BergLGIFSjuksköterskeprogrammet
85Mikaela Andersson LinköpingJobbar
87Katja Strandberg Gamleby Lärare 4-6
88Agnes Forsblad Uppsala Läkarprogrammet
95Smilla AppelquistKalmarLäkarprogrammet
101Rebecca SällbergLinköpingJobbar / Logoped
104AlmanorrköpingLärare
105Caroline HallqvistLinköpingÄmneslärarprogrammet
106Julia JohnnsonSvegÄmneslärare
107Johanna larssonIngen klubb/ Stockholm Läkarprogrammet
108Tyra StåhlmanGöteborgLäkare
109Greta SjöstrandSollentunaLäkare
111Marah Alhelou Linköping Läkarprogrammet
113Stella SvedbergStockholmKognitionsvetenskap
117Lina RikåsGöteborgLäkarprogrammet
120Kerstin LundinLinköpingJobbar
122Marie FranciscoLinköpingMiljövetenskap
123Amanda GottfridssonHalmstadLäk
127Annika LundbergBorlängeKogvet
131Ebba HällsåsLäkarlöpet Läkare
132Elsa EvebringLäkarlöpetLäkarprogrammet
135Stina Bårman LinköpingEMM
136Josefine EklundSträngnäsCivilingenjör EMM
137Emma TorstenssonLinköpingEMM
138Paulina Isaksson Munktorp Emm
140Charlotte Linköping TUC
142IdaLondonSamhällsplanering
143Hanna LagerbergOL1Civilekonom
153MoaUmeåSjuksköterska
154Ida ErikssonLinköpingSjuksköterskeprogrammet
155Anja HanssonGenarpLäkarprogrammet
157Edit StråhleLäkarlöpetLäkare
158Fanny AsketunLinköpingjobbar
159DafneMalmöLäkare
164Cajsa-Tove ElvöLinköpingPsykologprogrammet
167Klara LjunggrenLinköpingEMM
171Lina ÖsterbergLudvika Teknisk Biologi
175AnnaKalmarLäkarprogrammet
177Matilda ErikssonLudvikaFysioterapeut
178Amanda EkbladLGIFLäkarprogrammet
182Karin GagnerudSollentunaEMM
183Anja NilssonNorrköpingEMM
184Lisa Jonsson NordinLiU ElitidrottPsykologprogrammet
185Elna LundgrenLinköpingDjurpsykologi
187Moa LundbladhStockhomSystemvetenskapliga loppet
189Isabell ThorstensonNora Fysioterapeut
190Rebecka JonssonHässelbyDesign och produktutveckling
193Moa BerglundVästkustens Hopp och Skutt klubb Civilingenjör i Design & Produktutveckling
194Tilda ForslinLinköpingCivilekonom
201Emia GibbsLinköping Lärare
202AlinaUppsala Lärare
203Elin BruzellLinköpingÄmneslärare
204Alma HolmqvistLinköping Ämneslärarprogrammet ingång engelska
209Nickolina HedenlundTäbyCivilekonom
212Ellen GunérLinköpingLärare
213Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OKSamhällsplanering
215Anette AnderssonIFM VSjobbar
216Emelie UppmanIFM VSjobbar
218Alva LindNyköping Sjuksköterskeprogrammet
221Emelie JohanssonLinköpingMaskin
224Lotten Kindlundh Ljungby Fysioterapeut
228Jenny EkFalunEmm
229Ida Edin Trollhättan EMM
231Filippa NordhFalkenberg EMM
234Linnea ÄlvesandLinköpingLäkarprogrammet
235Lea HäggfeldtStockholmLäkarprogrammet
236Elin HeliossonLinköping Läkarprogrammet
243Lena AnderssonLinköpingLärarlyftet linköpi gs kommun Biologi i Uppsala distans
244Signe Nilsson Nyköping Samhällets logistik
267Elin Nilsson Andrarums IF Tekniskt basår

Men 10km

470Diego Carramiñana GraciaSpainIndustrial Engineering
472Max LidenSydneyMaskinteknik
473Lucas GigotFrenchEngineering
474Johan LodensLinköpingMasterprogram
476Erik DrotzIK NocOut.seJobbar
477Junyu linChinaElectronics engineering
478Felix CenusaLinkopingProgrammering
479Florian LöfgrenEksjöÄmneslärarprogrammet
480Simon HedengrenEksjöÄmneslärare
481Albin ReinhardtSundsvallStrategic Urban and Regional Planning
482Johan VinterlyckaLinköping Inget
485Sven G. AnderssonIFM VSjobbar
486GustavStockholmLinköping
487Hemming GongLinköping Civilingenjör Industriell ekonomi
489Christian RotterAugsburgSustainability Engineering and Management
492James BeiseHelsingborgEL
493Robin SkoogIK NocOut / LinköpingArbete
494AwsLinköpingEl 1
495Jakob ÖsterlundBrudpiga RKCivilekonomprogrammet
496Alexandra SandbergVetlanda Ämneslärare, Gymnasiet ingång historia
497Philip CarlssonNyköpingByggnadsteknik
498Oskar SundströmLinköpingD
499Oscar TörnrothLinköpingAlumn Y
501Anton FahlinStockholmDPU
502Erik KalénLinköpingLäkarprogrammet
503Jacob RiedenfalkKungsbackaAffärsjuridik
504Hampus HolmStockholmCivilingenjör Datateknik
505EmilStockholm Datateknik
506Karthik SelvarajLinköpingPrincipal Research Engineer
507Axel ÖbergEskilstunaFysioterapeut
509Bart van de VenNetherlands Industrial Engineering
510XabierOñatiMsc in sustainability engineering and management
511Georg EklöwOK SödertörnCivilingenjör i maskinteknik
512Matteus Jönsson FalunTeknisk fysik och elektroteknik
513Wilhelm MellergårdLinköpingTeknisk fysik och elektroteknik
514Max AnderssonLinköpingTeknisk Biologi
515William SundenUppsalaCivilekonom
516Gabriel AnderbergLinköpingTeknisk Fysik
517Isak MalmLinköpingLäkarprogrammet
518Didrik AxénStockholm Y
519Filip HedbergFalunMaskinteknik
520Axel Jemsson Lammhult Maskinteknik
521Ludvig PeterssonLinköpingTeknisk Biologi
522Samuel L. DöpfnerJenaPhysics
523Josef DanielssonLinköpingLäkare
524Eric Ängelholm Science for sustainable development
525Jonatan BlomqvistBoråsCivilingenjör Maskinteknik
526Dennis HagströmLinköpingCivilingenjör i Design och produktutveckling
527Lothar MeyerHannover, GermanyTransport Engineer
528Simon SchütteSegelsällskap RoxenLife in general :-)
529Anton TerpKarlstadCivilekonom
530Stefan HolmLinköpingJobbar
531Felipe GuedesBrasilienJobbar
532Anton NorlinderBorlängeHögskoleingenjör i elektronik
533Emil Pihl Stockholm El
534KebbaStockholmEL1
536Claucio MarquesBrasilienJobbar
539DagLundLäkarprogrammet
541Lars NischanFreiburg, TysklandSamhällsplanering
542Lucas Nilsson Nykvarn Civilekonomi
543Victor ThörnkvistJönköpingCivilekonom
544Isac TjernströmLinköpingCivilingenjör Teknisk Biologi
545Simon KnutssonLinköpingMedicinsk teknik
546Sebastian HenrikssonBoråsCivilingenjör i Teknisk biologi
547Carl RyttmarkerLinköpingStatistik och maskininlärning
549Christoffer AhlsénLinköpingCivilekonom
550Noah NielsenStockholmTeknisk Fysik
555Johan ThorssonCK HymerFysioterapeut
557Jacob JacobssonGöteborgLärarprogrammet
558Tobias SanchezTrosa OKMaskinteknik
560William EldénUppsalaEkonomi
561Mårten WiktorStrö backars IFEMM Alumn
562Gustaf LönnkvistM-VerkstanDPU
563Isak HäggströmLiTHe SyraCivilingenjör i datateknik
564Simon LilljeqvistLinköpingLärare
565Andreas Perjons DjurmoKognitionsvetenskap
567Simon HellströmSOL TranåsAlumni - Psykolog
569Axel Glavare KarlssonTäby ISCivilingenjör industriell ekonomi
570Philip HaakVärnamo Systemvetenskap
574Erik BertilssonIF Hallby SOKIndustriell ekonomi
575Jakob BrobäckHSKIndustriell ekonomi
576Douglas WagnitzBrasilienJobbar
577Per SchylströmNorrköpingJobbar
578Romulo OliveiraNocOutJobbar
579Jakob BremerBoxholm OKKognitionsvetenskap
582Gustaf UddBorlänge Civilingenjör Mjukvaruteknik
584Viktor SvenssonVarbergCivilekonom
586Mattias SjögrenHedemoraCivilingenjör Mjukvaruteknik
587Clement HeraudFrancaisBusiness administration
588Samuel Garpendahl Vikingstad sk Lärare i fritidshem
590Kristoffer LeyLinköpingIndustriell ekonomi
591Adam AlesandLinköpingJobbar / Tyréns
594Anders BjörnLinköpingJobbar på MAI
598Hugo LindellIK Akele Jobbar
599Oscar NymanStockholm Civilingenjör Mjukvaruteknik
600Emil BergLinköpingJobbar

Men 5km

2Folke JohanssonHögsbyMjukvaruteknik
3Ervin Linköping Företagsekonomi
4Tom ForsrupStockholmCivilingenjör Design och produktutveckling
5Isak HagbergHögby IFCivilingenjör design och produktutveckling
7William ToftSkövdeU
8Aaron TranInternational Wing Chun OrganizationFysioterapeutprogrammet
9Oscar Guregård LinköpingCivilekonom
11Hannes ForsbergKumlaLäkarprogrammet
14Caspar SundellEnebybergIndustriell Ekonomi
15Kamil Torba PolenLäkarprogrammet
16Albin GranathStockholmCivilingenjör Design och produktutveckling
17Roushan RezvaniLinköpings OKJobbar / f.d. Yi
18August UlinÖrebroIndustriell Ekonomi
20Pelle JonssomFUNK/LinköpingInte ett dugg!
21Martin StenströmSundsvallIndustriell Ekonomi
22Fabian WidlundBarkarbyIndustriell Ekonomi
23Victor Ullsten GranlundSalaIndustriell Ekonomi
24Anton KällströmLithe VilseIndustriell ekonomi
26Emil GrehnOK RodhenMjukvaruteknik
27Marcus Nordström Linköping Apotekstekniker
29August VesterbackaLinköpingCivilingenjör Datateknik
31Philip IssaLäkarlöpetLäkarprogrammet
32Victor BackmanLinköpingLäkarprogrammet
33Johan StenströmLinköpingIndustriell Ekonomi
36Hampus HörlingLinköpingLäkarprogrammet
37Alexander JosefssonVimmerbyY
41Adil ShamjiLjungby Teknisk fysik
42Hjalmar HolmMalmöFysioterapeutprogrammet
43Adrian RonstenStimmerboLäkarprogrammet
44Henrik HamreforsLithe VilseTeknisk biologi
45RickyHalmstad ITM
48Olof SimanderVaxholmIndustriell ekonomi
49Simon RuneforsLiTHe VilseJobbar
50Oskar NorlenStockholm DPU
52Max BillgertDullas Angels BKLäkarprogrammet
53Techit LerssongkramThe BullboysCiv. Mjukvaruteknik
54Per NässénLinköpingFristående kurser
56Daniel SparringLinköpingLäkarprogrammet
57Tristan DettkeLinköpingTeknisk Fysik
58Viktor NorgrenIngen klubb, från ArbogaCivilingenjör i Mjukvaruteknik
61Anton WöhrerTrollhättanLäkare
62Johannes FagerlindStockholmKognitionsvetenskap
65Jakob NorlingStockholmTeknisk fysik och elektroteknik
66Björn LindqvistUppsala, ingen klubb.Kandidatprogrammet i kognitionsvetenskap
68Melker LundströmÅkersbergaLäkare
71Albin JanzénLinköpingIndustriell Ekonomi
72Jonathan Rubensson SkövdeCivilingenjör
73Valdemar Brismar LidingöLäkare
74Oscar NilssonLinköpingLäkarprogrammet LiU termin 3
77Alexander KarlssonVästeråsCivilIngenjör
79Pontus IsakssonMunktorpIndustriell ekonomi
80Axel JönssonKarlskronsIndustriell ekonomi
81Niklas SamuelssonHässelbyD
83Seth AdamssonStockholmläkare
86Romi Al SaleemUnderground VallaBiomedicin
89Daniel Enico LiTHe SyraJobbar
90Jonathan JylltorpLOKD
91Daniel SimiläLinköpingMekatronik
92Victor RymanLinköpingMekatronik
96Erik LundellBooSystemvetenskap
97Isak KnutssonNackaMedicinsk teknik
98Ture Ponten Stockholm Medicinteknik
99Johannes KällstadLinköpingMedicinsk Teknik
100Niklas bewigGöteborgMedicinsk teknik
102Andreas RydinGöteborgMi
103David NorellStockholmMaster i datavetenskap
110VictorStockholmLäkare
112Erik HolgerssonLinköpingKognitionsvetenskap
114Axel FlodmarkStockholmData
115Henrik Larsson EdströmÖstersundD
116Hannes Färm VästeråsIndustriell Ekonomi
118Raghu MunjuluryLinköpingAeronautical Engineering
119Douglas HayesGöteborgEkonomi
121Martin RybaCzechComputer Science
124Adam PalmLinköpingLäkarprogrammet
125Johan Åke NilssonRent mjöl i påsen ABKemi
126Athithyan ChozhanLinköpingMasters in Experimental and Medical Biosciences
128Simon Törnqvist OK RavinenI
129Lennart RosenbrockHamburgMaskinteknik
130Patric TorénLånga Gröna Ben IFIndustriell Ekonomi
133Nils GranfeltLinköpingLäkarprogrammet
134Alexander FlinkStockholmSMIO
141Jesper SjöblomOL1:s glada elitmotionärerM - Mekatronik
144Oskar SvahnLiThe VilseY
145Benjamin DiehlLundLäkarprogrammet
146ErikLinköpingY
147Jacob AlzénNorrköpingCivilingenjör i Datateknik
148GustavVarbergDatateknik
149Elias BergsmanTrosaCivilingenjör datateknik
150Simon MalmStockholmMjukvaruteknik
151ZhanyuChinaEE
152André KochStockholmD
156Johannes EriksonKarlstadIndustriell Ekonomi
160Anton ArganiUddevallaLäkare
161Carl CarlssonNyköpingEMM
162Melker ForsbergKFUM Örebro FriidrottCivilingenjör Industriell Ekonomi
163Erik WigleSödertäljeDPU
165Olof HanssonStyrsöCivilingenjör Design och produktutveckling
166Loke AgmarkenHalmstad OKIT-forensik
168Felix ErikssonLinköping M
169Axel Le MerleStockholmLäkarprogrammet
170Jonathan JohanssonUppsalaLäkare
172Gustav Svärdhagen Lidköping Läkarprogrammet
173Anton BrunströmKarlstadLäkarprogrammet
174Victor LindahlLinköpingLäkare
176Jens TrosellIFM VSjobbar
179Rasmus RudbergIK AkeleCivilekonom Tyska SPREK
180Linus SimmerleinHuddinge AISCivilekonom internationell tyska
181Magnus LindénNyköpings kanotklubbCivilekonom internationell, tyska
186Vicktor SalibaLinköpingLäkare
188Edvard AppelbergLinköping GIFCivilekonom Engelska
192Johannes KnutasLinköpingMEC
195Viktor BergkvistLinköpingTeknisk fysik och elektroteknik
196Jonas JanssonBrandon Boys FPEMM
197Uno ÖstermanBrandon Boys FPI
198Filip TuvenvallBrandon Boys FPY
199Tibor TarBrandon Boys FPIndustriell ekonomi
200Martin BjörnLinköpingCivilingenjör Datateknik
206JacobLinköpingÄmneslärare
207Fredrik AnderssonLinköpingLärare mot Gymnasiet
208Jonathan HägerHeta HobbitsÄmneslärarprogeammet
210Fredrik HanssonTäbyY
211Christian AllardBjörkfors GoifJobbar
214John RebelIFM VSjobbar
217RasmusLinköpingEMM
219Gunnar EngströmLinköpingTeknisk Fysik
220Emil JohnssonHelsingborgMaskin
222Mikael SönneNorrköpingjobbar
223Gabriel SegergrenLinköpingJobbar
225William NordströmOK RoxenTeknisk Fysik och Elektroteknik
226Filip EkLinköpingMaskin
227David KaikkonenHöörMaskin
230Oscar LjungbergStockholmEMM
232Valdemar BångLinköping Civilingenjör datateknik
233Oscar EureniusLinköpingLäkarprogrammet
237Andreas LindsténMotalaCivilingenjör Datateknik
238Erik WernerssonOrmingeEkonomi
239Lukas LanttoStockholmDesign och produktutveckling
240Johan ForsmanOl4Y
241Marcus WallinStora Tuna OKjobbar
242Vivaldus BerglundTranåsCivilingenjör design och produktutveckling
245Johan HagströmerLiTHe VilseEMM
246Rodi SliwaKarle IF, LinköpingTandläkare
247Burhan AwleedKarle IF, LinköpingHögstadiet
248Abdifitah AbdiasisKarle IF, LinköpingHögstadiet
249Abdinasir AbdiasisKarle IF, LinköpingHögstadiet
250Liban AbdiasisKarle IF, LinköpingHögstadiet
251Abdalla AlamouriKarle IF, LinköpingHögstadiet
252Simon ThollanderKarle IF, LinköpingHögstadiet
253Roberto IssaKarle IF, LinköpingHögstadiet
254Rony MalkeKarle IF, LinköpingHögstadiet
255Hadi KashmarKarle IF, LinköpingHögstadiet
256Axel MatteussonKarle IF, LinköpingHögstadiet
257Oskar MatteussonKarle IF, LinköpingHögstadiet
258Axel JanssonKarle IF, LinköpingHögstadiet
259Mahdi IbrahimiKarle IF, LinköpingHögstadiet
260Yamen IshkifiKarle IF, LinköpingHögstadiet
261Ali SuleimanKarle IF, LinköpingGymnasiet
262Mohammed HusseinKarle IF, LinköpingHögstadiet
263Majed AlaliKarle IF, LinköpingHögstadiet
264Karl Mattis PossulLinköpingLäkarprogrammet
265FelixGermanEconomics
266Björn SpegelFreiburg/TysklandEkonomi
268Gunnar WickbomStockholmY
269Tim BodinLinköpingCiv.Ing Industriell Ekonomi

Registered Teams

IruNners

14Caspar SundellEnebybergIndustriell Ekonomi
18August UlinÖrebroIndustriell Ekonomi
21Martin StenströmSundsvallIndustriell Ekonomi
22Fabian WidlundBarkarbyIndustriell Ekonomi

DPU1A

4Tom ForsrupStockholmCivilingenjör Design och produktutveckling
12Wilma HolménMölndals AIKCivilingenjör i design och produktutveckling
16Albin GranathStockholmCivilingenjör Design och produktutveckling
165Olof HanssonStyrsöCivilingenjör Design och produktutveckling

Knäverk

77Alexander KarlssonVästeråsCivilIngenjör
78Micaela AnderssonLinköpingBiologi, kandidat
79Pontus IsakssonMunktorpIndustriell ekonomi
80Axel JönssonKarlskronsIndustriell ekonomi

Hamrefors Änglar

26Emil GrehnOK RodhenMjukvaruteknik
38Emelie ErikssonSäterEkonomikandidat
44Henrik HamreforsLithe VilseTeknisk biologi
82Johanna GuståsLinköpingLäkarprogrammet

Nakenråttorna

59Lina Kromner Söderköping Läkarprogrammet
73Valdemar Brismar LidingöLäkare
74Oscar NilssonLinköpingLäkarprogrammet LiU termin 3
95Smilla AppelquistKalmarLäkarprogrammet

LEMM

135Stina Bårman LinköpingEMM
136Josefine EklundSträngnäsCivilingenjör EMM
137Emma TorstenssonLinköpingEMM
138Paulina Isaksson Munktorp Emm

OL1 rockar fett lag 1

141Jesper SjöblomOL1:s glada elitmotionärerM - Mekatronik
142IdaLondonSamhällsplanering
143Hanna LagerbergOL1Civilekonom
144Oskar SvahnLiThe VilseY

TheKoggsReunionWithOnlyTheSingerAndDrummEr

30Lisa Bernheim Stockholm Kognitionsvetenskap
47Elsa AnderssonStockholmKognitionsvetenskap
51Johanna UlrichsStockholmKognitionsvetenskap
76Carolina ClaessonStockholmKognitionsvetenskap

LÄKARLÖPET 1

67Amanda Barasciutti Linköping Läkarprogrammet
107Johanna larssonIngen klubb/ Stockholm Läkarprogrammet
111Marah Alhelou Linköping Läkarprogrammet
175AnnaKalmarLäkarprogrammet

LÄKARLÖPET 2

13Tove MontalvoGöteborgLäkarprogrammet
19Maja PorleVäxjöLäkarprogrammet
43Adrian RonstenStimmerboLäkarprogrammet
145Benjamin DiehlLundLäkarprogrammet

LÄKARLÖPET 3

11Hannes ForsbergKumlaLäkarprogrammet
34Maja MoLinköpingLäkarprogrammet
68Melker LundströmÅkersbergaLäkare
132Elsa EvebringLäkarlöpetLäkarprogrammet

LÄKARLÖPET 4

31Philip IssaLäkarlöpetLäkarprogrammet
83Seth AdamssonStockholmläkare
169Axel Le MerleStockholmLäkarprogrammet
236Elin HeliossonLinköping Läkarprogrammet

LÄKARLÖPET 5

69Louise KindbergSollentuna Läkarprogrammet
88Agnes Forsblad Uppsala Läkarprogrammet
157Edit StråhleLäkarlöpetLäkare
186Vicktor SalibaLinköpingLäkare

LÄKARLÖPET 6

133Nils GranfeltLinköpingLäkarprogrammet
155Anja HanssonGenarpLäkarprogrammet
159DafneMalmöLäkare
174Victor LindahlLinköpingLäkare

Tjockisjoggarna

161Carl CarlssonNyköpingEMM
162Melker ForsbergKFUM Örebro FriidrottCivilingenjör Industriell Ekonomi
163Erik WigleSödertäljeDPU
184Lisa Jonsson NordinLiU ElitidrottPsykologprogrammet

Tyska SPREK och Edvard

179Rasmus RudbergIK AkeleCivilekonom Tyska SPREK
180Linus SimmerleinHuddinge AISCivilekonom internationell tyska
181Magnus LindénNyköpings kanotklubbCivilekonom internationell, tyska
188Edvard AppelbergLinköping GIFCivilekonom Engelska

Brandon Boys Fredagspuben

196Jonas JanssonBrandon Boys FPEMM
197Uno ÖstermanBrandon Boys FPI
198Filip TuvenvallBrandon Boys FPY
199Tibor TarBrandon Boys FPIndustriell ekonomi

VS-runners IFM

176Jens TrosellIFM VSjobbar
214John RebelIFM VSjobbar
215Anette AnderssonIFM VSjobbar
216Emelie UppmanIFM VSjobbar

Running from reality

228Jenny EkFalunEmm
229Ida Edin Trollhättan EMM
230Oscar LjungbergStockholmEMM
231Filippa NordhFalkenberg EMM

D1A Runners

147Jacob AlzénNorrköpingCivilingenjör i Datateknik
148GustavVarbergDatateknik
149Elias BergsmanTrosaCivilingenjör datateknik
232Valdemar BångLinköping Civilingenjör datateknik

Karle IF 1

246Rodi SliwaKarle IF, LinköpingTandläkare
247Burhan AwleedKarle IF, LinköpingHögstadiet
249Abdinasir AbdiasisKarle IF, LinköpingHögstadiet
251Abdalla AlamouriKarle IF, LinköpingHögstadiet

Karle IF 2

248Abdifitah AbdiasisKarle IF, LinköpingHögstadiet
250Liban AbdiasisKarle IF, LinköpingHögstadiet
252Simon ThollanderKarle IF, LinköpingHögstadiet
254Rony MalkeKarle IF, LinköpingHögstadiet

Karle IF 3

253Roberto IssaKarle IF, LinköpingHögstadiet
255Hadi KashmarKarle IF, LinköpingHögstadiet
256Axel MatteussonKarle IF, LinköpingHögstadiet
258Axel JanssonKarle IF, LinköpingHögstadiet

Karle IF 4

257Oskar MatteussonKarle IF, LinköpingHögstadiet
259Mahdi IbrahimiKarle IF, LinköpingHögstadiet
260Yamen IshkifiKarle IF, LinköpingHögstadiet
261Ali SuleimanKarle IF, LinköpingGymnasiet

OL4+meny

219Gunnar EngströmLinköpingTeknisk Fysik
225William NordströmOK RoxenTeknisk Fysik och Elektroteknik
240Johan ForsmanOl4Y
267Elin Nilsson Andrarums IF Tekniskt basår

Avow knas men försök inte tänka på det

6Stina ErikssonLiTHe VilseLäkare
35Emma BeskowFalkenbergs OKY
90Jonathan JylltorpLOKD
245Johan HagströmerLiTHe VilseEMM