Anmälda

Damer 10km

332Emilia KnudsenIK NocOut.seMedicinsk Teknik
346Alva OlssonIK AkeleJobbar
347Jennifer HagelfalkLinköpingFysioterapeut
349Nevin DoganNorrköpingSvenska
360Emily FredrikssonTäbyTeknisk fysik och elektroteknik
362Lovisa ljung Ok Njudung Civilekonom
366Magdalena PerssonLinköpingLäkarprogrammet
367Linnea DahlinLinköpingLäkarprogrammet
368Clara BruneStockholmLäkarprogrammet
376Camilla SmedbergÅtvidabergAnställd vid LiU
379Georgia PapapavlouLinköpingPhD student in immunology
382Emma BeskowFalkenbergs OKY
406Olympia Pispas
408Jennifer BrownLinköpingMED3
412Madeleine FahleStockholmIndustriell ekonomi
415Märta SundStockholmMedicisk teknik
416Anna JonssonStaffanstorpMedicinsk Teknik
418Paulina HanssonJönköpingCivilekonom
425Xandra BogeKarlsruhe/GermanyMathematics/Computer Science
443Amanda ErkénÖrebroIndustriell ekonomi
446Felicia GustafssonOskarshamn Systemvetenskap
447Katarina KnobelStockholmSystemvetenskap
471Tingyun wangLinköpingsvenska
473Karin OlsenLinköpingIndustriell ekonomi
491Kristin WillamoSödertäljeAffärsjuridik
494Elin Axelsson Mariehamn, Åland Grundlärarprogrammet 4-6
504Therese LuongLiUY
505Felicia ÖhmanSkellefteåIndustriell ekonomi
511May BeeLinkDBS
514Agnes SjöstrandVäxjöLäkarprogrammet
520Sofie KlingbergLinköpingCivilingenjör kemisk biologi
522Amina Hussein Mussa Storfors Ämneslärare
527Caroline LidebjerIK AkeleJobbar
537Frida HöglinLinköping Civilekonom
547Hanna HåkanssonStockholmCivilekonom
548Hanna ÅbergGöteborgCivilekonomprogrammet
556Klara Jarebjörk TapperStockholmIndustriell Ekonomi
560Wilma FagerVästeråsEMM
570Emelie Edström SandvikenIndustriell ekonomi
574Michaela HolmströmLinköpingIndustriell ekonomi

Damer 5km

1Klara GranathBjörnbo KBK IFMaster i nationalekonomi
5Josefin EkKalix Emm
6Louise HögrenLinköpingIT och Management
8Vera StenborgStockholmIT & Management
9Nina KrauterStuttgartFöretagsekonomi
10JuliaStockholmSjuksköterskeprogrammet
11Johanna RadegårdKarlskogaMSc Experimental and Medical Biosciences
12Lina Pettersson LinköpingMedicinsk biologi
16Emma HelmerssonLithe vilseTeknisk biologi
17Anna ChenLinköpingMedical and Experimental Biosciences
18LindaArvikaMaster i experimentell och medicinsk biovetenskap
19Goksu OduncuogluCyprusMSc Experimental and Medical Biosciences
22Signe SkogMedbi-sektionenExperimental and medical bioscience
23Sara SöderqvistLinköpingMedicinsk biologi T6
26Ellen Franzén FalunCivilekonom
28Wenjing ZhouLinköpingHistory
31Kajsa JohanssonLinköpingFysioterapeutprogrammet
34Veronica KraftLinköpingMiljöanalytiker
35Linn WiklundLinköpingSocionom
37Frida MicholdTeam ForimpEMM
39Johanna karlssonKatrineholmLärare
45Sofie RissvedsFalunCivilekonom
46Moa MellbergPiteå IF EMM
47Erica Pettersson LiTHe VilseMedicinsk teknik
48Sofia DahlstedtFalunLäkare
49Elin WiklundLinköpingEMM
50Filippa WickströmLinköpingCivilingenjör Kemisk biologi
52Lovisa WaagaardStrands IFLäkarprogrammet
54Alva HoffFalunLäkarprogrammet
55Elin Arshi Norrköping Affärsjuridik
63Lovisa Stålebrink Eksjö D
67Saga FahlénLinköpingTeknisk fysik
68Ida YdremoLinköpingIndustriell Ekonomi
71Jennifer BorgenhardLundsbrunnLinköping
73Gabriella ZieglerHöganäsGymnasielärare
74Sofia Vestin ErikssonBodenJobbar
79Elin FrimodigÖrebroCivilekonom
80Tilda ForslinStockholmCivilekonom
81Maja MeurlingLinköpingAlumn Slöjd, hantverk och formgivning
88Julia BergmanSundsvallEngelska
90IdaLinköpingPsykologprogrammet
92Damaris LagosLinköpingSSK
93SofiaStockholmCivilekonom
94Lorin SchenkGermanSMIO 2018
95LorettoLinköpingCivilekonom
100Elin Persson LinköpingIndustriell ekonomi
103Matilda WänmanÄlvsjöPsykolog
105Matilda ErikssonOK KåreFysioterapeutsprogrammet
108Petra StålbergÖrebroCivilekonom
109VivianTysklandInternational Business
110Ingrid SöderbergStockholmHR
111Julia EdholmStockholmPersonal och arbetsvetenskap
113Sandra JensenLinköpingMaskinteknik
116Carolin SvenssonÖstersundTeknisk fysik
118Fanny Cederin StockholmLärare
119Susanna Appelgren StockholmCivilingenjör energi-miljö-management
120Thea IsakssonHovmantorpLäkarprogrammet
121Olivia Grönlund FalkÖstersundCivilingenjör Medicinsk Teknik
127Julia MelinLinköpingMaskinteknik
128Judit RandekLinköpingDoktorand
131Veronika UherLinköpingBiologi
132Jana BjörnLinköpingjobbar på MAI
133Cecilia WinqvistKarlskogaEMM
136Anna KasselstrandLiU AIF FotbollM
138Amanda HolmertzLinköpingLäkare
140Sophia RoschArvikaLäkarprogrammet
142Paulina AxelssonStockholmGrundlärare 4-6
144Sara HillIK NocOut.seLäkarprogrammet
145Tina WangLinköpingSvenska
146Kristyna HlubuckovaLithe Vilsetrafik
150Erika PetterssonLinköpingArbetande
152Louise HolmStockholm Grundlärare inriktning fritidshem
154Annie SvenskLinköpingLärare
155Marica Adolfsson Linköping Jobbar
156Fanny Eriksson PalmEskilstunaSSK
157Elina EkströmEskilstunaPsykolog
160Clara BrogrenVäxjöMaskin
161Josefin AronssonIK Akele\"jobbar\"
166Jeanette Jönsson HellstadiusLiTHe VilseLärare
170Pernilla RamströmEkeröCivilekonom
171Rosanna IsakssonStockholm Mjukvaruteknik
172Elin LaitalaVisby Civilekonom
179Matilda WolfEnebybergIndustriell Ekonomi
182Eleonore LindenLinköpingAffjur
185Josefin HåkanssonLinköping Grundskollärare 4-6
186Johanna WestmanLINKÖPINGGrundskolelärare 4-6
189Alexandra KapellerGermanTechnology and Social Change
190Klervie ToczéLinköpingDatateknik
196Angelica EngströmSkåneslättens OLJobbar
202Klara NilssonSollentunaCivilekonom
205Ellen NesterudÅreCivilekonom
223Karin JönssonLinköpingSystemvetenskap
224Alessia De BiaseItalianStatistics and Machine learning
225EleonoraRyds allé 24 cApplied ethics
228Irina SolovyovaIK NocOut.seJobbar
229Tove LundkvistSollentunaCivilekonom
231Maja JonssonFalunMED
232Emma BacktemanIk AkeleJobbar
233Miriam RosénLinköpingDatateknik
239Anna Wehlin Lithe vilseJobbar
243Tove HambergLINKÖPINGEMM
247Christina Grundström Linköping Alumni
250Kristina TedhamreStockholmLäkarprogrammet
252Hanna-Klara P. ArwedahlMellerudLäkarprogrammet
253EllenKarlshamnLäkare
255Josefine HöögLithe vilseEkonomi
259Stella HolmIK AkeleFolkunga
260Elin HolmIK AkeleJobbar
262Annika LundbergBorlängeKogvet
264Frida Lithe VilseDPU
265Louise RaneviLöddeköpingeLäkarprogrammet
266Angelica EklundLinköpingUppdragsutbildning mot Föeskollärare
268Annelie WesterbergNocoutHR
269Cecilia KleistIK AkeleJobbar
276Hanna PerssonSälenCivilekonom
277Emma BengtssonÅrsunda IFLäkarprogrammet
280Jia WangTierpCivilekonom
284Julia putrusLinköpingNej
287Hanna BörjessonLinköpingIndustriell ekonomi
290MarionFranceComputer Science
293Emma Andersson Västervik Fysioterapeutprogrammet
294Josefine EklundSträngnäsCivilingenjör- Energi miljö & management
295Tove ArvidssonLinköpingFysioterapeut
296Mathilda JeppssonKlara Skol IFGymnasium
298Roisin MerzLinköpingOutdoor education
302Sofia RönnbergÖrnsköldsvikDesign
303Emma ForsbergFalunEMM
305Ellen Karström Växjö Läkarprogrammet
310Agnes AsplundStockholmBeteendevetenskaplig grundkurs
311Lovisa Berglund Nocout Civilingenjör energi-miljö-management
318Theresa TimmereversHannoverMechanical engineering
321Kerstin Lundin Linköping Jobbar
323Kitty SlangenLinköping, DutchEducational science
328Ellen ErikssonLinköpingInternationell civilekonom, tyska
329Ping Kina Statistik och dataanalys
435Victoria Gonzalez

Herrar 10km

212Tiger MobergLinköpingCivilingenjör i teknisk fysik och elektroteknik
333Tom EdlingLinkopingY
334Håkan NilssonVäxjö IF-
335David SvensonSOK Viljan OskarshamnInget nu för tiden
336David JanzénKlara Skol IFSamhäll
337Otto HoffPaananenKlara Skol IFSamhällsvetenskap
338Philip WahlV-TownSamhäll
340Niek de LaatLinköpingIndustrial Engineering
341Frank HoepelDutchIndustrial Engineering
342Gustav LefflerStockholmInnovativ Programmering
343PatricLånga Gröna Ben IFIndustriell Ekonomi
344Axel TrolmeLinköpingIndustriell Ekonomi
345Peter WernKarlsruhe, GermanyMechatronics
348Henrique SawakuchiTemahusetposdoc
350Ahmet BörüteceneNorrköpingJobbar
351Hugo GuyaderIK AkeleJobbar
352Björn MorénIK AkeleDoktorerar
353Erik DrotzIK NocOut.seJobbar
355MartinMarseille/FranceBusiness
356Robin KNangilimaDoktorand
357Christopher OmbergÖstersundIndustriell Ekonomi
358BenjaminLinköpingTog examen, civilingenjör i medieteknik, sommaren 2019
359Tobias BennetNackaIndustriell Ekonomi
361Anders JohansenIK Nocout.seJobbar
363Adam StaadigTidaholms SOK SisuDoktorand Rättsmedicinalverket
364Amir putrusLinköpingNej
365Ghazi putrusLinköpingNej
369David BjörelindStockholmIndustriell Ekonomi
370Philip BrånäsVetlandaHögskoleingenjör maskinteknik
371Carl Hedlund BollnäsIndustriell ekonomi
375Carlos RodriguezSevilleFlygteknik
377Jonathan EngstrandKlara Skol IF Sam-sa
378Edvin JohanssonHuskvarna Ämneslärare
380Emil BjörnsonLinköpingJobbar på LIU
381ArvidStockholmIndek
383Maxime BonneauLinköpings OKJobbar
384Patrik LindströmBiCE HLJobbar
385Glädje Erik OlssonBiCE HLJobbat
386Hannes WemmingLINKÖPINGDoktorand
387Pierre AlkmyrHelsingborgSystemvetenskap
388Gustav LidénLinköpings OKjobbar
389Daniel MagnussonLinköpingIndustriell Ekonomi
390Gustav ThangerNybroDi
391Oliver WettergrenIK NocOut.seTeknisk fysik och elektroteknik
392Gustav AdamssonMalmöJobbar
394Mattias NyströmLinköpingarbetsr
395Axel EkTerrible TuesdaysY
396Fredrik LaurénLinköpingDoktorand Mai
397Axel CarlheimKlara Skol IFSvets
398anton KilanderKlara skol ifidrott 2
399Anders Holmberg Västerås Industriell ekonomi
400Martin SmelikLiTHe VilseStatistics and machine learning
401Anton ErnstigLinköpingIndustriell Ekonomi
402Hampus Svanholm StockholmMaskinteknik
403Elon BrangeVästeråsIndustriell ekonomi
404Stefan HolmLinköpingValla
405Robert SvenskConan Runners LinköpingJobbar
407Peter OlinIK AkeleJobbar
409Björn ClasénIK AkeleAlumn, Datateknik 1995-99
410Per Bengtsson Klara SKOL-IF Idrott & hälsa 2
413Oskar HidénGrythyttanIndustriell ekonomi
414Jakob GustafsonGöteborg Industriell Ekonomi
419Bharath LinköpingMechanical engineering
420Gundars KalnsLatviajobbar
422Noah HellmanNybroDatateknik
423Fredrik WiklundFinspångEx datateknik
424Sachin SharmaLinkopingMaterial Science and Nano
426Albin Alsiö Ik Wilske Läkarprogrammet
428Magnus Malmström RTDoktorand
429Alfred RundqvistIK NocOut.seJobbar
430Axel ÖbergEskilstunaFysioterapeut
431Mikael SöderströmIK Akele/ LINKÖPINGJobbar
432Joakim Söderström LinköpingÄmneslärarprogrammet
433Jonathan ReimertzBorlängeIndustriell Ekonomi
434Hugo LindellLithe VilseYi
437daan kabelLinköpingIndustrial engineering and management
438Filip Hallén GöteborgKemisk analysteknik
441Anders SjögrenLinköpingJobbar
442Edgar JuveraMexicoMolecular biology
444ViktorLinköpingJobbar
445Finn StadlerGermanyindustrial engineering
448Fredrik YderforsLönsåsMaskinteknik
449Edvin LjungstrandLinköpingI
451David Gumpert HarrysonLinköpingIndustriell ekonomi
452Joel AlmqvistStockholmMjukvaruteknik
454Martin LidhLinköpingEx dav
456Christoffer KarlssonLinköpingJobbar
458Tales RiomarBjornkarsgatan 8 Industrial engineering
460Filip ÖsterlundMBSV IFStockholm
461Jakob ÖsterlundMBSV IFStockholm
462Gustav WänmanÄlvsjöPolitisk kandidat
464Hannes FreijLinköpingTeknisk fysik
465Martin AntonssonVarbergMedicinsk teknik
467OskarCitygrillenEkonomi
468Albert ZemekBrno, TjeckienAircraft design
469Daniel DavallouTäbyEkonomi
470Arvid IverstamGöteborgEkonomi
472Yiannis MpeLinkoping UniversityMSc Sustainable Development
474David SilvaUppsalaÄmneslärare
475Anders BjörnLinköpingJobbar på MAI
476Stefan GluszekLinköpinginget
478Oliwer DaagHuskvarnaStatsvetenskap
480Kalle AnderssonIK AkeleJobbar
481Fabian SundStockholmY
482Albin KonradssonKarlskogaY
483Daniel KlassonLinköping OCREkonom på Link24.se
484MartinSundsvallEkonomi
485Felix MohrschladtAachenBusiness Administration & Engineering
486William BergqvistGöteborgIndustriell ekonomi
489Oliver LissBorlänge Personal- & arbetsvetenskap
490Jimmy ThörnbergIK NocOut.seDoktorand IFM
492Carl TerveStockholmCivilingenjör Informationsteknologi
493Rasmus BjerkanderKristinehamnPsykolog
495Karin SchalinMullsjöSamhällsplanering
496Erik OlssonIK NocOut.seSogeti
497Tobias SanchezTrosa OKMaskinteknik
498Erik AnderssonLinköpingCivilingenjör IT
499Alexander BerglundLinköpingJobbar
500Samuel FrimanLinköpingCivilingenjör Maskinteknik
501Elias ClaessonÖregrunds IKCivilekonom
502gustaf lindgrenstockholmindustriell ekonomi
503Oskar SundströmFalunD
506Ulf JonssonKisa SKJobbar
507Emil BergSkellefteå-
509Robert WingrenIK AkeleJobbar
512Oss ItoPullmanPower
515Robin SkoogKisa SKJobbar
516Anton Larsson LinköpingCivilingenjör maskinteknik
518Mathias DalshagenVendelsöIndustriell ekonomi
521Emil Tyni Kiruna HK Affärsjuridik
524Jonas RydgårdMariestadY
525RODRIGO CALDEIRA MAGIOLILinkÖpingFull time
526Casper CosmoGröna Ben IFCivilekonomprogrammet
528Adam AlesandTystbergaTyréns
530Oskar Gustafsson LinköpingIt
531Elias AlesandTystbergaIT
533Rickard HellenbergAC StudenternaCivilingenjör informationsteknologi
534Marcus WiderbergLinköpingAtt bli klokare.
535Philip MelinStockholmMaskinteknik
538Adam MakkonenStockholmNationalekonomi
539BenjaminLinköpingIndustriell Ekonomi
540RODRIGO CALDEIRA MAGIOLILinkÖpingFull time
541Tom LarssonStockhol.Informationsteknologi
543Max DanielssonStockholmCivilingenjör i IT
544Kalle ÖstermanKarlstadPsykologprogrammet
545Vilhelm MelkstamLerumCivilingenjör informationsteknologi
546Michel PinnaDås ABCivilekonom
549Ville KullenbergStockholmPsykolog
550Simon KestiSweden UppsalaIndustriell ekonomi
551Anton VänmanStockholmIndustriell ekonomi
552Jesper NordströmJönköpingJust nu transformteori
553Gustav BergLinghemI
554Simon TörnqvistOK RavinenIndustriell Ekonomi
555Vamsi krishna moparthiLinkoping Molecular biotechnology
558Axel Ljunghammer BoråsCivilekonom
561Simon DavebyVäxjö LakersCivilekonom
562Jakob MillerTäbyMaskinteknik
564Henri GustavssonLinköpingFåglar
565Fredrik LarssonLinköpingJobbar
566Gabriel AnderbergLinköpingY
567Samuel GarpendahlSG Play Barn och fritid
568Viktor HakegårdLinköpingIndustriell Ekonomi
569HarryJönköpingCivilingengör DPU
571Fritjof Axelsson Fk Göingarna Emm
572Oscar Guregård Linköping Civilekonomprogrammet
573Hugo CedervallLundCivilingenjör i Mjukvaruteknik
576Weihua NingChineseChemistry
577Jonathan AnderssonVikingstadDoktorerar inom matematik
578Jian QingLinkopingPhysics
579Rui ZhangChinaOPV
580Guanhaojie ZhengLinköping Material Science
581Martin DrangelÖSL (Östermalms Snoffsiga Löpare)Maskin
582Oscar SjöbergLinköpingY
583Tom AxelssonIK AkeleTeknisk Biologi (klar)
584Magnus AlminStockholmMaskin
585Per SidénLinköpingLiU
586Joel NilssonBagarmossenYi
587Karl NorénIK NocOut.seD
588Ramon Lincoln Santos Forneas Brazilian Engineering
589Michael LidströmGöteborgFysioterapi
590Simon Kantedalvården hsY
591Filip Kantedalvården hsMedieteknik
592Fredrik JohanssonLithe VilseY
593Johan MäkiLULEIndustriell ekonomi
594RODRIGO CALDEIRA MAGIOLILinkÖpingFull time
595Simon HellströmSOL TranåsPsykologprogrammet
596Erik RichardssonHelsingborg Maskinteknik
597August Karlsson StockholmIndustriell Ekonomi
598William SegerströmVästeråsFilosofi
599Anders SignahlMumindalenJobbar
600Sebastian GranathBjörnbo KBK IFMaskinMaskin

Herrar 5km

2Alexander DahlSätilaIndustriell ekonomi
3Fredrik ProkicKalmarTeknisk fysik och elektroteknik
4William RichterLinköpingCivilingenjör
7Yaswanth Kumar AlladiIndianMastes
13Daniel SandbergLinköpingIndustriell Ekonomi
14RodiLinköpingJobbar
15Azad KasedKlubb/hemstadJobbar
20Robin SliwaLinköpingD
21DanielMedborgarnaPsykolog
24Per JonssonLinköpingFUNK
25Elias ElsrudUppsalaPsykolog
27Ahmed Al-KaabawiLinköpingMedicinsk Biologi
29Theodor WestinLinköpingFolkhögskola
30WasimLinköpingÄmneslärarprogrammet
32Oscar MälsjöGöteborgLäkarprogrammet
33Fredrik ÅdegrenLinköpingLärare GY
36Edgar KraftLinköpingHögstadiet
38Emil CarlssonHanviken SKCivilingenjör Industriell ekonomi
40Viktor HäggströmSkarpnäcks OLDPU
41Andreas RydinGöteborgMi
42GustavLinköpingTekniks fysik
43Love NielsenStockholmCivilekonom
44John SandbergKBKY
51Jonas ArvidsonJönköpingMedicinsk Teknik
53Linus OlssonStockholm Läkarprogrammet
56Petter LunnemarGottlösaLäk
57Gustav BergLinghemI
58Erik ONilsUppsala Linköping
59Peter EkbergVaxholmPsykolog
60Philip GunnarssonLöaDatateknik
61Linus AarnioMariehamnD
62Marcus ElanderKarlstadD
64Adam Jakobsson VimmerbyDatateknik
65Rasmus GustafssonLinköpingDPU
66Prabu PeriyathambiLinköpingPostdoc
69Gustav BohmanKalmarY
70Richard FribergGöteborgCivilingenjör mjukvaruteknik
72Arvid LinderLithe VilseY
75Oscar TjäderLinköpingJobbar
76August FundinLinköpingCiv.Ing. Datateknik
77casperlinköpinhämneslärare
78Emil NilssonLinköpingArbetande
82David WinghultLinköpingJobbar
83Anton Lüning LinköpingDpu
84Martin LindahlNorrköpingPol Kand
85Mehrdad Norrköping Ämneslärare
86Erik BerglundFalunD
87Carl NimhedVästervikD
89Techit LerssongkramLjungbyCivilingenjör mjukvaruteknik
91Filip LindgrenSpringisarJobbar
96Henrik HamreforsLithe vilseTeknisk biologi
97Oskar Moberg Linköping Mjukvaruteknik
98Niclas JohanssonLinköpingJobbar
99Kim OlssonLinköpingTeknisk fysik och elektroteknik
101Johan Hagströmer LiTHe Vilse EMM
102Harun CehajicVikingstadEkonomi
104Daniel ChristenssonNykvarnCivilekonom
106Daniel BrattgårdNorrköpingY
107Niclas GranströmLinköpingY
112Hampus RunessonLinköpingIT
114Carl BramsäterLinköpingKemisk analysteknik
115Martin OlingdalLinköpingSystemvetenskap
117August HelgessonVegan RunnersEMM
122Simon ArkeholtLinköpingY-alumn
123PetterÖstersundNationalekonomi
124Oscar DolkVallentunaCiv.ing Teknisk biologi
125Erik HaslingerHallsbergTeknisk Fysik
126Jakob JerrelindKB KarlskogaY
129Robert LarssonGamleby OKMaskinteknik
130Axel FribergLinköpingCivilingenjör
134Martin BjörnLinköpingD
135Simon GustavssonStockholmD
137Josef DanielssonLussebodaLäkarprogrammet
139David SvenssonLinköpingLäkarprogrammet
141Peter Boquist Incentive TrainingAlumn
143Raamen Anwia Odisho LinköpingMedicinsk teknik
147Teodor Norden Dalsjöfors Fysioterapi
148Noa PruthIK HakarpspojkarnaIndustriell Ekonomi
149EmilLinköpingLärare
151Jacob GöranssonLinköpingIndek
153Yousef HashemGislavedCivilingenjör i Datateknik
158Jonathan MiraLinköpingPsykolog
159Adam CarlssonLinköpingMFyS
162Martin ÅseniusKalmarCivilingenjör i Harrypotterkunskap
163Emil FolkessonNybro skidklubb Fysioterapeut
165Ludvig ErikssonNorrköpingJobbar
167Josef Hughes LinköpingEMM
168Fredrik nilssonNybro skidklubbJobbar
169William PommerHörneforsM3
173Max lidenSydneyMaskin
174Herman NordinStockholmMjukvaruteknik
175Nils RoosStockholmCiv.ing Teknisk Biologi
177Khalid PirgulKarlskogaMaskinteknik
178Kristoffer WasnerLinköpingEkonomi
180Ugur MersinliogluHanau/TysklandStrategy and Management
181Linus RosdalIK Akele-
184Olle Hedin Linköping Design & produktutveckling
188Erik BacktemanLinköpingjobbar
192Cheolyong BaeLinköpingElectronics engineering
193Kunal MuralidharanRydMaster\'s in Aeronautical
194Johan HumlaLinköpingCivilingenjör Maskinteknik
195Simon HadeniusLiVADatateknik
197Peter ErikssonLinkoepingDoktorand
198Axel NyströmUppsalaIndustriell ekonomi
199Sebastian HugossonSöderhamnJobbar
200Emil RankkaLiTHe VilseLäkare
201Dennis Safian Linköping Grafisk design och kommunikation
203Albin HolmgrenKlaraskol IFSamhäll
204JayadevTeam campus/Linköping/IndianMasters in aeronautical
206DavidGött med körvH.ing maskin
207Tore LandinGött med körv Högskoleingenjör maskinteknik
208Jesper NilssonGött med korvHögskoleingenjör i maskinteknik
209Ahmed Al-Kaabawi Linköping Master in Experimental and Medical Bioscience
210Manuel WeidlAachen, TysklandMaskinteknik
211Markus Andreas LambohovIndustriell Ekonomi
213MinhPenny BridgeLivets njutningar
214Martin FribergLK DragenIndustriell ekonomi
215AlekoBulgariaBusiness Administration
216Adrian HultVäxjöSamhällsplanering
217Johan LodensLinköpingSamhällsplanerarprogrammet
218Max HåkanssonLinkopingSamhällsplanering
219Oskar PhilipssonLinköpingY
220Sebastian BrundinBromstenMedicinsk teknik
222Hugo RunbergerGnosjöSamhällsplanering
226Isac RiddarsparreCenterstudenterLäkare
227Oscar Åberg CenterstudenterCivilekonom
234Adrian WagnerStockholmEkonomi
235Fredrik JohanssonIFK VäxjöFd Y
236Lowe Lagerfelt Norrköping -
241Sebastian GidbyKlara-Skol if
242Gustaf SundbüeOK HällenEMM
244Ömer ÖzertürkIstanbulComputer Science
245Rasmus anderssonKlaraskol IfSamhäll
248Jakob CarlssonNyköpingLäkare
249Niklas HanssonLinköpingLäkarprogrammet
251Vincent MäkiLinköpingJobbar
256Adrian Jarkiewicz ÅtvidabergBeteendevetenskap
257Sjöstrand PärCampushallen Y Alumn
258Melker HolmIK AkeleElsa Brändström
261Andreas KvarnströmAvestaDI
263Kristoffer JäsperiHögsjöJobbar
267Amaru UbillusIK NocOut.seJobbar
270Jan NeelissenSödertälje IFMSc Experimental and Medical Biosciences
271Linus SjöströmLinköpingIT5
272Johan OttossonGött med körvHögskoleingenjör i maskinteknik
273Erik MalmbergGött med korvHögskoleingenjör Maskinteknik
274Thomas LagerLinköpingKemisk analysteknik
275Oliver AndlidNackaY - medicinsk teknik
278Anton Marchner BrandtStockholmTBi
279Alexander NikonoffVadstenaTBi
281Carl OksanenBankerydIndustriell Ekonomi
282Jakob OlingdalSvegJobbar
286Oliver AnderssonFinspång Design och Produktutveckling
289Sebastien MeunierVikingstadVAL
299Leo EnhörningKlara skol IFGymnasie
300Jesper BergmanLinköpingEMM
301Jonatan LindbladLinköpingJobbar
304Arvid Henriksson Järla Orientering Lärare
306John GillnerStockholmLäk
307Axel WelffStjärnhovs IKLäkare
308Marcus LiedgrenLiVAY
309Filip NorrköpingLäkare
312Martin JonsonLinköpingCivilingenjör industriell ekonomi
315JohanLinköpings OKFd FyN
316Andreas FhagerLinköpingStatistik och dataanalys
317Tobias LundbergLinköpingDatateknik
319Benjamin AnderssonLiuIndek
320Max Åkesson LinköpingJobbar
322Adrien DUBUISGrenoble INPIndustrial Engineering
324Markus SaiveRauma/FinnishBiochemistry
326Alfred JonssonKlara Skol IFSamhällskunskap
327Oscar SvenssonLinköpingMaskin
330Lars Håkansson NBIFJobbar

Anmälda Lag

MedBi-1

11Johanna RadegårdKarlskogaMSc Experimental and Medical Biosciences
12Lina Pettersson LinköpingMedicinsk biologi
18LindaArvikaMaster i experimentell och medicinsk biovetenskap
22Signe SkogMedbi-sektionenExperimental and medical bioscience

MedBi-2

17Anna ChenLinköpingMedical and Experimental Biosciences
19Goksu OduncuogluCyprusMSc Experimental and Medical Biosciences
23Sara SöderqvistLinköpingMedicinsk biologi T6
27Ahmed Al-KaabawiLinköpingMedicinsk Biologi

Löperiet

52Lovisa WaagaardStrands IFLäkarprogrammet
53Linus OlssonStockholm Läkarprogrammet
54Alva HoffFalunLäkarprogrammet
56Petter LunnemarGottlösaLäk

Sjukt stenhårt löp

60Philip GunnarssonLöaDatateknik
61Linus AarnioMariehamnD
62Marcus ElanderKarlstadD
63Lovisa Stålebrink Eksjö D

Springisar

76August FundinLinköpingCiv.Ing. Datateknik
81Maja MeurlingLinköpingAlumn Slöjd, hantverk och formgivning
90IdaLinköpingPsykologprogrammet
91Filip LindgrenSpringisarJobbar

xYF Konsultbolag

106Daniel BrattgårdNorrköpingY
107Niclas GranströmLinköpingY
122Simon ArkeholtLinköpingY-alumn
126Jakob JerrelindKB KarlskogaY

Second to none

26Ellen Franzén FalunCivilekonom
30WasimLinköpingÄmneslärarprogrammet
92Damaris LagosLinköpingSSK
102Harun CehajicVikingstadEkonomi

Sampa springnito

216Adrian HultVäxjöSamhällsplanering
217Johan LodensLinköpingSamhällsplanerarprogrammet
218Max HåkanssonLinkopingSamhällsplanering
222Hugo RunbergerGnosjöSamhällsplanering

Basgruppsmaskinen 14.1

32Oscar MälsjöGöteborgLäkarprogrammet
120Thea IsakssonHovmantorpLäkarprogrammet
249Niklas HanssonLinköpingLäkarprogrammet
265Louise RaneviLöddeköpingeLäkarprogrammet

Basgruppsmaskinen 14.2

48Sofia DahlstedtFalunLäkare
248Jakob CarlssonNyköpingLäkare
250Kristina TedhamreStockholmLäkarprogrammet
253EllenKarlshamnLäkare

Kubbaklubben

137Josef DanielssonLussebodaLäkarprogrammet
138Amanda HolmertzLinköpingLäkare
139David SvenssonLinköpingLäkarprogrammet
140Sophia RoschArvikaLäkarprogrammet

Linköping Vegan Association

195Simon HadeniusLiVADatateknik
262Annika LundbergBorlängeKogvet
271Linus SjöströmLinköpingIT5
308Marcus LiedgrenLiVAY

LÖPGang

305Ellen Karström Växjö Läkarprogrammet
306John GillnerStockholmLäk
307Axel WelffStjärnhovs IKLäkare
309Filip NorrköpingLäkare

Catabolic Boys

124Oscar DolkVallentunaCiv.ing Teknisk biologi
175Nils RoosStockholmCiv.ing Teknisk Biologi
278Anton Marchner BrandtStockholmTBi
279Alexander NikonoffVadstenaTBi

SLEMM

117August HelgessonVegan RunnersEMM
133Cecilia WinqvistKarlskogaEMM
160Clara BrogrenVäxjöMaskin
294Josefine EklundSträngnäsCivilingenjör- Energi miljö & management

?

72Arvid LinderLithe VilseY
86Erik BerglundFalunD
101Johan Hagströmer LiTHe Vilse EMM
242Gustaf SundbüeOK HällenEMM

Elin, Elin, Elin och Elin!

49Elin WiklundLinköpingEMM
55Elin Arshi Norrköping Affärsjuridik
100Elin Persson LinköpingIndustriell ekonomi
260Elin HolmIK AkeleJobbar

Girl Power!

150Erika PetterssonLinköpingArbetande
166Jeanette Jönsson HellstadiusLiTHe VilseLärare
235Fredrik JohanssonIFK VäxjöFd Y
303Emma ForsbergFalunEMM